Avtor

VRH NOGOMETNE ZVEZE NA DRUŽENJU NA MIRNI

Novice

V petek, 18.1.2019, je Nogometni klub Mirna, skupaj z Občino Mirna, priredil ponovoletno druženje.

Druženja so se udeležili predstavniki Nogometne zveze Slovenije, skupaj s predsednikom Radenkom Mijatovićem, člani Občinskega sveta Občine Mirna, predstavniki lokalnega gospodarstva in prijatelji Nogometnega kluba Mirna.

Zbrane  sta nagovorila župan Dušan Skerbiš in predsednik Nogometnega kluba Mirna Urban Turk.

V nogometnem klubu Mirna se dobro zavedamo, da brez podpore lokalnega gospodarstva razvoj kluba stagnira ali celo nazaduje. Podpora Občine in lokalnih firm je zelo visoka, sedaj pa je na nas, da klub spravimo še na višjo raven delovanja.

Odzivi druženja so bili zelo pozitivni, zato se bomo družili še večkrat v dobro nogometa na Mirni in predvsem športa na splošno.

Lep športni pozdrav!

 

NK MIRNA

 

Comments are closed.