Avtor

PRIPRAVE V PIRANU NA SPOMLADANSKI DEL SEZONE

Novice

Naša selekcija U15 se že poti na pripravah v Piranu. V sodelovanju z Nogometnim klubom Krko so nastanjeni v Krkinem hotelu. Selekcijo vodi trener Boštjan Kolenc, ki je za našo spletno stran strnil nekaj misli.

Nastanjeni smo v Krkinem hotelu v Strunjanu. Dan začnemo ob 6.30 z jutranjim tekom in razgibavanjem do 6.50. Ob 7.10 imamo zajtrk, nato počitek in ob 9.00 odhod na trening v Piran, kjer je igrišče z umetno travo. Igrišče je zahtevno, zato se pri fantih že pojavlja utrujenost. Z dopoldanskega treninga se vrnemo ob 11.15, po krajšem počitku ali fizioterapiji je na vrsti kosilo. Nato fantom pripada zaslužen počitek. Odhod na popoldanski trening je ob 15.30 uri, ki traja do 17.30 ure. Dvakrat smo do sedaj po treningu izkoristili možnost sprostitve v notranjem hotelskem bazenu. Po večerji imajo fantje še nekaj časa za družabne igre in druženje. Vreme je zelo ugodno, prva dva dneva je bilo dokaj toplo in sončno, v drugi polovici pa je rahlo oblačno, temperatura pa je idealna za zunanje fizične aktivnosti. Oba s trenerjem Primožem sva zadovoljna s pristopom fantov na treningih in tekmah ter disciplino v preostalem času.

Po koncu priprav selekcije U15 se v slovensko primorje seli selekcija U13 na čelu s trenerjem Metelko Borutom.

 

NK MIRNA

Comments are closed.