Avtor

PRIJATELJSKE TEKME KAŽEJO DOBRO PRIPRAVLJENOST NAŠIH FANTOV

Novice

V Piranu, kjer so odlični pogoji za trening, so naši fantje selekcije U15 odigrali tudi dve prijateljski tekmi. Kratek povzetek trenerja Kolenca.

Včeraj zvečer smo igrali prijateljsko tekmo v Piranu proti ekipi U14 ND Gorica. Delovali smo zelo homogeno, v zadnji liniji z Aleksom Grebencem, Žigo Matkom ter na bokih z Nikom Venetom in Žigo Gazvodo. Na sredini igrišča sta bila zelo kombinatorna Teodor Zajc in Svit Bartolj, ki je izstopal z velikim številom odvzetih žog ter posledično uporabnim podajam napadalcem. Na nasprotnikovi polovici je bil zelo prodoren Avdi Musaj, najbolj učinkovit pa Kevin Benkič z dvemi zadetki. Končni rezultat je bil 6 proti 2 v našo korist.
Že v soboto pa smo v Ajdovščini premagali ekipo U15 NK Primorje z rezultatom 6 proti 1.

NK MIRNA

Comments are closed.