Avtor

ZAČETEK SPOMLADANSKEGA DELA SEZONE

Novice

Po dolgem zimskem premoru so naši fantje zopet stopili na teren.

Selekcija U15 se je podala na gostovanje k visoko rangiranemu nasprotniku Kalcer Radomlje.
Domači so hitro potrdili premoč na igrišču saj so že po polčasu vodili s 3:0. V drugem polčasu so bili zopet boljši od nas in na koncu slavili s 6:0.

 

Selekcija U13 je po slabšem jesenskem delu in nekaj težavami s poškodbami, začela spomladanski del na domačem igrišču. V goste je prišla ekipa NK Bela krajina 2016. V prvem polčasi smo po nekaj imenitnih priložnostih in prečki, povedli iz 11. metrovke. Strelec za naše je bil Jaša Kraševec. V začetku drugega polčasa so gostje pritisnili na nas. Po zgrešeni 11-metrovki so na koncu le prišli do izenačenja. Proti koncu drugega polčasa smo bili kar nekajkrat nevarni pred nasprotnim golom, vendar žoga ni hotela v mrežo. Zelo zanimiva tekma z veliko priložnostmi na eni in na drugi strani se je na koncu končala neodločeno 1:1.

NK MIRNA

Comments are closed.