Avtor

USPEŠNO IZPELJAN TURNIR ZA POKAL MIRNSKE DOLINE

Novice

Za nami je še en uspešno izpeljan turnir malega nogometa, tokrat za selekcijo U11. Na turnirju je nastopilo 12 ekip iz različnih slovenskih klubov. Turnir je potekal v dvorani Osnovne šole Mokronog.

Videli smo obilo dobrih tekem in nasmejanih otroških obrazov, kar nam organizatorjem daje še večji zagon za naprej.

Mirnčani smo imeli na tekmovanju 2 ekipi, ki so se tekmecem zoperstavile solidno.

Največ so prikazali fantje iz Bele krajine, ki so kazali kakovost skozi celotno tekmovanju. V finalu so bili boljši od Nogometne šole Šentjernej. V Belo krajino sta odšli tudi nagradi za najboljšega igralca in vratarja turnirja. 3. mesto so si prigarali nogometaši iz Nogometnega kluba Zagorje, ki so bili boljši od Nogometnega kluba Šmartno po streljanju kazenskih strelov.

Spremljevalni program turnirja sta popestrili frizerka in make-up artistka. Ena z odštekanimi frizurami in druga s prazničnimi poslikavami obrazov.

Hvala vsem, ki ste pripomogli k vrhunski izvedbi turnirja, tako štaršem naših otrok, kakor tudi sponzorjema Dana Mirna in Zavarovalnici Triglav.

NK MIRNA