Avtor

U 13 Z ZMAGO V NOVO SEZONO!

Novice

v soboto, 29.8.2020, je bila na mirnskem igrišču odigrana 1. tekma sezone 2020/2021. Tekmo sta ob 10.30 uri otvorili ekipi NK Mirna (u13) in Krim Rolljet. To je bila prva tekma od začetka korona krize, zato so bili občutki pred samo tekmo zelo mešani.

Slabši začetek za naše fante, saj so gostje povedli že po devetih minutah igre. Deset minut kasneje je izid izenačil strelec dveh zadetkov, Jaklič Roman, ki je v 30. minuti poskrbel za prvo vodstvo domačih. Prevlado na igrišču sta potrdila še Repovž Maj, ki je zadel v 35. minuti in Jakob Jurak, ki je v 49. minuti postavil končni izid 4:1.

Tudi trener Borut Metelko je bil s prikazano igro zelo zadovoljen, čeprav pristop na začetku tekme ni bil tisti pravi.

Jutri svojo prvo tekmo na domačem igrišču igra tudi selekcija U15, proti ekipi Interblock A (17.30).

 

NK MIRNA

Comments are closed.